34 metrowy Płetwal Błękitny we Władysławowie

W sobotę, 18 sierpnia o godz. 20 Ocean Park we Władysławowie przywita największego wieloryba żyjącego na ziemi.

Płetwal Błękitny, który już w sobotę dołączy do ekspozycji ryb i ssaków znajdujących się w Ocean Parku we Władysławowie jest pierwszym w Polsce okazem o tak gigantycznych rozmiarach. Przygotowanie prototypu wiązało się nie tylko z zaprojektowaniem samej bryły ssaka, ale również opracowaniem technologii wykonania pozwalającej na jak najwierniejsze odwzorowanie jego kształtów.

Prace trwały nieco dłużej, niż zakładały to plany, ale już od 18 sierpnia wieloryba w całej okazałości będzie można podziwiać w parku.

 

Oficjalne powitanie płetwala rozpocznie się o godz. 20. Następnie dla wszystkich osób zgromadzonych w parku zaprezentowany zostanie pokaz sztucznych ogni wraz z iluminacją laserów.

Dodatkową atrakcją zaplanowaną na ten wieczór będzie nocne zwiedzanie parku z pochodniami oraz puszczanie lampionów.

 

Atrakcje towarzyszące powitaniu Wieloryba przewidziane są nie tylko na wieczór. W sobotę Ocean Park będzie świętował już od samego rana. Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi na zwiedzanie parku połączone z konkursami i zabawami. Dzieci biorące udział w konkursach otrzymają upominki oraz nagrody pocieszenia. Bilet w tym dniu dla każdego gościa kosztuje tylko 10 złotych.

Serdecznie zapraszamy.

 

Tekst na prawach reklamy