Śliwiński i Tuszer najlepszymi oldbojami

STARZYNO. Ostatni turniej klasyfikacyjny ziemi puckiej w tenisie stołowym w kategorii oldboy przeprowadzony został w dwóch grupach systemem „każdy z każdym” z udziałem 21 zawodników. O podziale na grupy decydował poziom sportowy zawodników zaprezentowany w dotychczasowych turniejach.

WYNIKI GRUPA „A”                                                        WYNIKI GRUPA „B”
1. Śliwiński Ryszard Rejs Wł-wo                                 1. Jarmulewski Jerzy Mieroszyno
2. Czernicki Lech Rejs Wł-wo                                     2. Kaczykowski Andrzej Ostrowo
3. Szymański Ryszard Rejs Wł-wo                             3. Jaworski Krzysztof Rzucewo
4. Tuszer Franciszek Starzyno                                    4. Licau Wojciech Mieroszyno
5. Wittbrodt Zbigniew Ostrowo                                  5. Pranga Józef Starzyno
6. Selke Józef Karwia                                                   6. Kunc Teodor Rejs Wł-wo
7. Drzeżdżon Henryk Rejs Wł-wo                               7. Białk Jozef Strzelno
8. Dawidowski Eugeniusz Starzyno                            8. Tuszer Joachim Starzyno
9. Szopa Alicja Strzelno                                                  9. Odrowski Janusz Puck
10. Niemiec Marian Sasino                                         10. Penkowski Zbigniew Karwia
11. Jeszke Brunon Rejs Wł-wo

KLASYFIKACJA KOŃCOWA SEZONU 2010/11
GRUPA MŁODSZA (rok ur. 1955 i młodsi)                     GRUPA STARSZA (rok ur. 1954 i starsi)
1. Śliwiński Ryszard 296 pkt                                        1. Tuszer Franciszek 298 pkt
2. Golla Alojzy 282                                                        2. Drzeżdżon Henryk 272
3. Szymański Ryszard 266                                        3. Jeszke Brunon 230
4. Czernicki Lech 244                                                 4. Selke Józef 216
5. Dawidowski Eugeniusz 220                                  5. Niemiec Marian 208
6. Wittbrodt Zbigniew 198                                        6. Pranga Józef 202
7. Jarmulewski Jerzy 172                                            7. Kunc Teodor 176
8. Białk Józef 144                                                            8. Jaworski Krzysztof 172
9. Kaczykowski Andrzej 132                                      9. Koziróg Jozef 162
10. Licau Wojciech 116                                               10. Żmuda Krzysztof 128
11. Kaczmarek Mariusz 104                                        11. Odrowski Janusz 106
12. Żaczek Julian 68                                                     12. Boczyński Benon 104
13. Penkowski Zbigniew 64                                       13. Tuszer Joachim 96
14. Bekisz Marek 52                                                      14. Tkaczyk Jerzy 72
15. Karsznia Roman 50                                                15. Droszcz Ryszard 66
16. Chęcińsk Robert 20                                                16. Ginter Jerzy 28
17. Brylowski Stanisław 18
18. Majkowski Andrzej 16

W środę, 30 marca o godz. 16 w sali Zespołu Szkół w Starzynie przeprowadzony zostanie turniej w grach deblowych w kategorii oldboy połączony z podsumowaniem sezonu rozgrywkowego 2010/11.
Turniej przeprowadzony został przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.