IV Edycja Krokowskiej Agro Wystawy

Serdecznie zapraszamy na Krokowską Agro Wystawę. Impreza na stałe wpisała się do kalendarza w Gminie Krokowa.

Podczas wystawy znajdą się nie tylko miłośnicy nowoczesnych sprzętów rolniczych , ale także fani zabytkowych maszyn rolniczych.
Przygotowaliśmy dla Państwa wystawę oraz pokaz zabytkowych sprzętów rolniczych najbardziej zamiłowanych kolekcjonerów.
Na wystawie obecni będą także wystawcy z regionu i nie tylko, którzy zaprezentują m.in. kuchnie z różnych regionów Polski.

Jesteśmy doświadczonym organizatorem tego typu imprez, dlatego też podczas imprezy stawiamy nie tylko na dobrą zabawę dla rolników, ale także ich rodzin. Na obiekcie sportowym ,,Speed Star” w Sobieńczycach,gdzie odbędzie się Krokowska Agro Wystawa zostaną przygotowane różnego typu atrakcje dla dzieci takie jak np. dmuchane place zabaw.

Tradycją się stało, że na Krokowskiej Agro Wystawie w sobotni wieczór zagoszczą zespoły disco polo, pokazy taneczne, konkursy i zabawy z udziałem publiczności.

Dla fanów motoryzacji i mocnych wrażeń mamy również dobrą informację. W drugiej części Ośrodka Sportów Motorowych ,,Speed Star” odbędą się zawody rangi Mistrzostw Polski w Motocrossie, gdzie będziecie Państwo świadkami niesamowitych emocji, których dostarczą nam najlepsi zawodnicy motocrossowi w naszym kraju. Dodatkową atrakcją części Motocrossowej w dniach 28-29 Kwietnia 2018 roku będzie niesamowite show QFMX wykonane przez nielicznych na świecie zawodników quad freestyle, którzy pokażą spektakularne triki takie jak np. backflip, czyli salto w tył na quadzie.
W ubiegłym roku 2017 Krokowską Agro Wystawę oraz Zawody Motocrossowe przez weekend odwiedziło niemal 20 tysięcy osób. W tym roku także liczymy na Państwa obecność. Tradycyjnie wstęp na wystawę oraz parkingi są bezpłatne, gwarantujemy miłą atmosferę i niezapomniane wrażenia. Zapraszamy do Sobieńczyc 28-29 kwietnia br.