Weekend za pół ceny – 21-22 kwietnia

Gmina Władysławowo, Gmina Krokowa i Miasto Puck zapraszają przedsiębiorców i usługodawców do wzięcia udziału w kolejnej edycji akcji „Rozsmakuj się w Metropolii. Weekend za pół ceny”, która odbędzie się w dniach 21-22 kwietnia 2018 roku na terenie gmin. Akcja dostępna jest dla wszystkich, którzy chcą w prosty sposób wypromować swoje usługi bądź produkty i obniżą ich ceny o 50% w dniach 21-22 kwietnia. 

W tegorocznej edycji bierze udział 15 miast i gmin z terenu województwa pomorskiego. Wszyscy Partnerzy objęci są wspólną kampanią promocyjną (media społecznościowe, billboardy, plakaty). 
Koordynatorem przedsięwzięcia jest Obszar Metropolitalny Gdańsk-Gdynia-Sopot.
Na stronie www.metropoliagdansk.pl/rozsmakuj-sie-w-metropolii/ dostępne są informacje dotyczące tegorocznych terminów akcji oraz Partnerów.

Aby zgłosić chęć uczestnictwa w promocji należy do 30 marca wypełnić, podpisać i złożyć deklarację: – osobiście w biurze Centrum Kultury, Promocji i Sportu we Władysławowie, ul. Towarowa 8, – mailowo na adres dominika@ckpis.pl.
Deklaracja i regulamin dostępne są na stronie wladyslawowo.pl
W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 58 674 54 41.
Lista Partnerów, którzy zgłosili się do naszej gminnej akcji będzie dostępna od 3 kwietnia 2018 roku w wydarzeniu oraz na stronie wladyslawowo.pl

Aby zgłosić chęć uczestnictwa w promocji należy do 30 marca wypełnić, podpisać i złożyć deklarację do biura Krokowskiego Centrum Kultury. Deklaracja i regulamin dostępne są na stronie która dostępna jest na stronie www.kck.krokowa.pl

Osoby i podmioty prowadzące działalność gospodarczą w Pucku, które włączą się w tą akcję mają możliwość bezpłatnej reklamy i promocji usług.

Chętnych proszę o zapoznanie się z regulaminem oraz dostarczanie zgłoszeń do Biura Obsługi Klienta w Urzędzie Miasta Puck p. 114 lub pod adres e-mail: promocja@miasto.puck.pl

do 30 marca br. Więcej informacji pod nr 58 673 05 19.