Wygraj Instax Mini 8 Minion! Konkurs fotograficzny z wystawy ,,Jurata jest Kobietą”

Odwiedź wystawę Katarzyny Paskudy na molo w Juracie i weź udział w konkursie fotograficznym “Jurata jest kobietą”. Do wygrania Instax Mini!

Wystawa “Jurata jest kobietą” to hołd oddany dojrzałej kobiecości. Katarzyna Paskuda w 8 dni sfotografowała 23 kobiety, a efekty tej wspaniałej pracy można podziwiać do 31 sierpnia w jednym z najchętniej odwiedzanych letnich kurortów w Polsce – Juracie.

Wystawie towarzyszy konkurs fotograficzny, do którego gorąco zapraszamy!

Co wystarczy zrobić?

  1. Odwiedź wystawę „Jurata jest kobietą”
  2. Zrób 2 zdjęcia w tematach: “Ja na tle wystawy” oraz “Wystawa moim okiem”
  3. Wrzuć publicznie wykonane przez siebie fotografie na swoje profile społecznościowe – facebook i instagram oraz oznacz @kasiapaskuda i dodaj hasztagi #juratajestkobietą #kasiapaskuda
  4. Wyślij zdjęcia konkursowe na adres mailowy: MANAGEMENT@KATARZYNAPASKUDA.PL oraz dołącz informacje:
  5. imię i nazwisko,
  6. wiek (w przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda rodziców)
  7. numer kontaktowy
  8. treść “Oświadczam, iż zapoznałem/zapoznałam się z regulaminem i akceptuję jego treść”.

Jaka jest nagroda?

Nagrodą jest Aparat Fujifilm Instax Mini 8 Minion Mini-On MINIONKI + Wkłady Na 20 Zdjęć

Wszyscy kochają Minionki! Aparat do fotografii natychmiastowej Instax Mini 8 Minion inspirowany postaciami z filmu to limitowana wersja. Jest bardzo prosty i przyjemny w obsłudze – wystarczy wysunąć delikatnie obiektyw, nastawić tryb, nacisnąć spust migawki, a zdjęcie wielkości karty kredytowej wysunie się z górnej części korpusu. Zapewnia świetną zabawę na niejednej imprezie, wakacjach i nie tylko!

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich pasjonatów fotografii – zarówno amatorów, jak i profesjonalistów. Autorka wystawy – Katarzyna Paskuda wybierze najciekawsze i najbardziej kreatywne zdjęcia, a autorom najciekawszych prac przyzna nagrody. Ponadto, najciekawsze prace opublikowane zostaną na portalu Photo Culture.

Fundatorem nagrody jest Sklep Bez Nazwy – Wonder Photo Shop. To pierwszy w Polsce fotograficzny concept store, raj dla entuzjastów fotografii w każdym wymiarze. To miejsce dla osób mających w zwyczaju częste odwiedzanie laboratoriów fotograficznych, ale także dla młodej smartfonowej generacji, której marka proponuje szereg nowoczesnych rozwiązań fotograficznych takich jak drukowanie m.in. popularnych dziś kwadratowych zdjęć prosto z telefonu. Sklep Bez Nazwy –  Wonder Photo Shop znajdziecie w Warszawie na Placu Konstytucji.

Zgłoszenia przyjmujemy do 13 września 2018 r.

Zapraszamy do udziału!

Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu. Przed przystąpieniem do konkursu koniecznie zapoznaj się z regulaminem.

Regulamin dostępny TUTAJ