Obchody 101. rocznicy Zaślubin Polski z Morzem we Władysławowie

W dniu 11 lutego we Władysławowie odbędą się symboliczne obchody Zaślubin Polski z Morzem. Z powodu obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa, program uroczystości uległ znacznym ograniczeniom.

O godz. 10.00 zostanie odprawiona uroczysta msza święta w kościele p.w. WNMP we Władysławowie, w której uczestniczyć będzie można także poprzez transmisję YouTube na kanale: TTR – Władysławowo Wniebowzięcia NMP, telewizję Chopin – kanał 42 oraz dodatkowo na stronie www.wladyslawowo.pl i profilu Facebook Gminy Władysławowo.

Prosimy o wystawienie pocztów sztandarowych wyłącznie podczas mszy św. oraz o przestrzeganie przyjętych zasad reżimu sanitarnego.

O godz. 11.00 Burmistrz Władysławowa wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej, w imieniu mieszkańców Gminy Władysławowo, złożą kwiaty przy pomnikach Antoniego Abrahama i gen. Józefa Hallera bez obecności sztandarów i delegacji.

Przygotowaliśmy też dla Państwa niespodziankę.

W dniu 10 lutego o godz. 18.00 na profilu Facebook Gminy Władysławowo odbędzie się premiera reportażu pt. „Generał Józef Haller – pamiętnik. Historia słowami zapisana”.

Serdecznie zapraszamy do udziału.