Potrenuj z Formozą w Babich Dołach

Uczestnicy majowego Gdyńskiego Poruszenia znajdą się na celowniku… komandosów z Formozy. Jednak bez obaw! Trening przygotowany przez żołnierzy wchodzących w skład tej legendarnej formacji będzie nie tylko efektywny, lecz także lekki i przyjemny.

Ostatni trening w ramach Stref Aktywności odbył się na Plaży Śródmieście, a prowadzącymi byli gdyńscy ratownicy wodni. Tym razem również wracamy na plażę, jednak tę zlokalizowaną w okolicy Babich Dołów. Rozgrzewkę poprowadzą komandosi z Morskiej Jednostki Działań Specjalnych, czyli elitarnej formacji, znanej na całym świecie jako Formoza.

– Ten trening będzie szczególny. Rzadko kiedy można podziwiać w akcji żołnierzy należących do tak wyjątkowego oddziału – mówi Marek Łucyk, dyrektor GOSiR – Jestem przekonany, że najbliższa Strefa Aktywności będzie okazją do wspaniałej zabawy i spędzenia aktywnego popołudnia – dodaje.

Gdyńskie Poruszenie z Formozą odbędzie się 28 maja 2014 roku o godzinie 18:00. Punktem zbiórki będzie parking przy ul. Zielonej na wysokości ul. Rybaków (nieopodal kościoła). Trening potrwa około godziny, wstęp jest darmowy.