Karta Turysty Kaszuby Północne 2016 – zaproszenie do projektu

Przez dwa lata Stowarzyszenie Turystyczne „Kaszuby Północne” LOT prowadziło w naszym subregionie projekt Karta Turysty Kaszuby Północne, czyli wspólną ofertę branży turystycznej. W tym roku organizacja kontynuuje działanie, dlatego zaprasza Partnerów z obszaru hotelarstwa, gastronomii, usług turystycznych do współpracy.

We współpracy z blisko 50 partnerami udało się przedłożyć turyście krajowemu i zagranicznemu atrakcyjną ofertę turystyczną, zachęcającą do dłuższego pobytu u nas i do wielu aktywności na Nordzie. Kartę Turysty dystrybuowano w punktach informacji turystycznej w Pucku, Białogórze, Dębkach, Gniewinie, Helu, Jastarni, Kuźnicy, Rewie, Swarzewie, Wejherowie, Władysławowie. Łącznie wydano 1644 szt. w roku 2015.

Karta Turysty to oferta zniżek na komunikację, gastronomię, noclegi, atrakcje, muzea, SPA, kursy windsurfingowe i kitesurfingowe, korzystanie z obiektów sportowych i rekreacyjnych, pamiątki, warsztaty artystyczne, wyprawy na quadach etc. na północnych Kaszubach. Projekt sieciowy obejmuje zasięgiem powiat pucki i wejherowski.

Informacja o projekcie pojawiła się na w mediach o zasięgu regionalnym i krajowym, w prasie oraz na kilkunastu stronach internetowych.

 

Aby dołączyć do projektu należy złożyć wypełnioną deklarację drogą elektroniczną na adres: biuro@kaszubypolnocne.pl lub pocztową na adres:  Stowarzyszenie Turystyczne „Kaszuby Północne” Lokalna Organizacja Turystyczna, Plac  Wolności 28, 84-100 Puck do dnia 08.03.2016 roku.

 

Do pobrania:

deklaracja.pdf

deklaracja.doc

regulamin