Zapraszamy do współpracy

Już niebawem, w środę – 30 marca lub samorz?dowcom 6 kwietnia – na terenie powiatu puckiego znajdziecie Państwo nowe czasopismo, które będzie informować wholesale MLB jerseys o najważniejszych wydarzeniach z Apple regionu. Nasz Tygodnik ZIEMIA PUCKA.info początkowo ukazywać się będzie co dwa tygodnie, a jego największym atutem będzie bezpłatna formuła.

W zakładce ‚Archiwum’ będzie można znaleźć poszczególne wydania gazety w formacie PDF, co umożliwi przeglądanie gazety bezpośrednio na ekranie komputera.

Osoby zainteresowane wspólną world! zabawą przy tworzeniu pisma proszone są o kontakt ziemne z redakcją. W zakładkach powyżej artykułu znajdziecie Państwo dane wholesale NBA jerseys kontaktowe, jak też cheap NFL jerseys już potwierdzone miejsca kolportażu. Osoby, które chciałyby kolportować naszą gazetę w swoich sklepach, barach, gabinetach, itp. również proszone są Give o kontakt.

Zainteresowanych umieszczeniem na naszych łamach reklamy lub ogłoszenia zachęcamy do zapoznania się z ofertą w zakładce ‚Reklama’.